Voda...

Voda, my a Vy

Firma Topcentrum Čermák Vám může pomoci s vyřešení veškeré vodoinstalace. Každý přeci potřebuje vodu. A právě firma Topcentrum Čermák Vám ji zajistí. Od přípojky přes čerpadla a koupelnu, ke kanalizaci, se vším si umíme poradit. Kompletní servis je samozřejmostí. Jsme praktičtí a ekologičtí. V případě, že se chcete vyhnout klasickým cestám, jak ohřívat vodu můžeme nabídnout řešení za pomoci solární energie. Nové nekonvenční technologie jsou naším přítelem.

Rozsah našich činností

  • Kanalizace
  • Koupelny
  • Čerpadla a vodárny
  • Ohřev vody(boilery, solární technologie)
  • Hydranty

Ohřev vody

Ohřívat vodu lze pomocí mnoha způsobů. Elektrické boilery Tatramat a Dražice, plynové boilery John Wood (i další) a solární systémy.

Elektrické boilery a plynové boilery. Vychází cenové téměř na stejno. Záleží na umístění zařízení a mých požadavcích.

Solární ohřev vody

Ekologické řešení, které ulehčí vašim nákladům na provoz. Solární panely nejsou fotovoltaické články, člověk se tím nedopouští okrádání státu. Pouze pomáhá sám sobě a své peněžence. Solární panely jsou schopny přes jaro – podzim pokrýt 60 – 80% spotřeby teplé vody. Samozřejmě se ze začátku musí investovat, ale návratnost je poměrně rychlá. Už za 7 let se mi investované peníze vrátí a pak si můžeze užívat tepla, které je teměr zadarmo. :-)

 

Solární panely

Solární panel je tvořen solárními články, které mohou být tvořeny křemíkem, který mění elektromagnetickou energii světla v tepelnou energii